άθλημα

Αυτός είναι ο απλός οδηγός σας για παιχνίδια στην τηλεόραση αυτήν την εβδομάδα

Δευτέρα (22 Τρίτη)

POOL Premiere Sports 1, 12 μεσημέρι έως 5 μ.μ.
Μίλτον Κινς Πρωτάθλημα πρωταθλήματος

Snooker ITV 4, 12.45-16, 18.45-22.30
Νιούπορτ Τουρνουά Πρωταθλήματος

CRICKET BT Game 1 από 1:45 μ.μ.
1er δοκιμή, D2 Δυτικές Ινδίες εναντίον Σρι Λάνκα

Ποδηλασία Eurosport 1, 2:15 μ.μ. -4: 45 μ.μ.
Φάση 1 Εκδρομή στην Καταλονία

RUGBY RTE 2, 8μμ έως 9μμ.
Ανάλυση Ενάντια στο κεφάλι

AFL TG4, 7:30 μ.μ. έως 7:55 μ.μ.
Πόντοι οχυρά Γυναίκες AFL

19,55 έως RUGBY TG4
Premier Sports 2 από τις 7:30 μ.μ.
20:00 Pro14: Τα Scarlets ελέγχουν το Connach

19.55 έως RUGBY eir Sports 2
20:00 Pro 14: Cardiff Blues εναντίον Εδιμβούργου

Μάρτυ (23 Άρης)

CRICKET BT Sport 2 από 0,45
2ème την ημέρα Νέα Ζηλανδία κατά Μπαγκλαντές

01:00 Πρώτο γήπεδο σκι NBA
Μιλγουόκι Pacers Bucks

Σκι αθλητικών κρίκετ από τις 7:30 π.μ.
1η μέρα Ινδία κατά Αγγλίας

Golf Sky Sports Golf, 10:00 έως 15:00
Karen C.C. Κένυα Savannah Classic

POOL Premier Game 1, 12-17, 18-23
Μίλτον Κινς Πρωτάθλημα πρωταθλήματος

Snooker ITV 4, 12.45-16, 18.45-22.30
Νιούπορτ Τουρνουά Πρωταθλήματος

CRICKET BT Game 1 από 1:45 μ.μ.
1er test, D3 Δυτικές Ινδίες εναντίον Σρι Λάνκα

Ποδηλασία Eurosport 1, 2:15 μ.μ. -4: 45 μ.μ.
Φάση 2 Εκδρομή στην Καταλονία

NBA Ski Stadium από τις 11:30 μ.μ.
Νέα Ορλεάνη Ντουλάπια ல Πελεκάνοι

Τετάρτη (24 Άρης)

Golf Sky Sports Golf, 10:00 έως 15:00
Karen C.C. Κένυα Savannah Classic

SOCCER BT Sport 2 από τις 11:15 π.μ.
Προημιτελικοί του Champions League γυναικών
11:30 Μπαρτσελόνα – Μάντσεστερ Σίτι
16 ώρες Τσέλσι – Βόλφσμπουργκ

POOL Premier Game 1, 12-17, 18-23
Μίλτον Κινς Πρωτάθλημα πρωταθλήματος

Snooker ITV 4, 12.45-16, 18.45-22.30
Νιούπορτ Τουρνουά Πρωταθλήματος

CRICKET BT Game 1 από 1:45 μ.μ.
1er test, D4 Δυτικές Ινδίες εναντίον Σρι Λάνκα

Ποδηλασία Eurosport 2, 14-16.15
Ένας αγώνας ημέρας Μπριζ-ντε Παν

Ποδηλασία Eurosport 1, 2:15 μ.μ. -4: 45 μ.μ.
Φάση 3 Εκδρομή στην Καταλονία

Golf Sky Sports Golf, 3μμ έως τα μεσάνυχτα
Τέξας WGC – Παιχνίδι τουρνουά πρωταθλήματος

Soccer Ski Sports Football από τις 4:55 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Τουρκία vs Ολλανδία

Ποδόσφαιρο Sky Football Ποδόσφαιρο κόκκινο κουμπί
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Εσθονία κατά Τσεχίας
19:45 Κύπρος στη Σλοβακία
19:45 Φινλανδία κατά Βοσνίας-Ερζεγοβίνης
19:45 Γιβραλτάρ κατά Νορβηγίας
19:45 Λετονία στο Μαυροβούνιο
19:45 Σλοβενία ​​στην Κροατία

SOCCER Virgin Media Two Nights από τις 7 μ.μ.
Κόκκινο κουμπί Sky Sports Football
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Πορτογαλία εναντίον Αζερμπαϊτζάν

SOCCER RTE 2 από τις 7:00 μ.μ.
Sky Sports Football από τις 19:00.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Σερβία κατά Δημοκρατίας της Ιρλανδίας

READ  Βαθμολογία UEFA: Καταστροφική βραδιά για Ελλάδα - Ελλάδα

Κύριο γεγονός για σκι ποδοσφαίρου από τις 7 μ.μ.
S4C από 19.25
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Βέλγιο κατά Ουαλίας

Soccer Sky Sports Premier League από τις 7:30 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Γαλλία κατά Ουκρανίας

SOCCER RTE 2, 22.10-23.20
Μέρος 1 από 2 Αγόρια με πράσινο χρώμα

RUGBY BBC 2, 23h30-0h30
Πόντοι οχυρά 14 Δεκεμβρίου

Πέμπτη (25 Άρης)

Στάδιο σκι NBA από τις 2 μ.μ.
Σολτ Λέικ Σίτι Τζαζ στο Διαδίκτυο

Golf Sky Sports Golf, 9:30 π.μ. έως 2:00 μ.μ.
Karen C.C. Κένυα Savannah Classic

POOL Premier Game 1, 12-17, 18-23
Μίλτον Κινς Πρωτάθλημα πρωταθλήματος

Snooker ITV 4, 12.45-16, 18.45-22.30
Νιούπορτ Τουρνουά Πρωταθλήματος

Ποδόσφαιρο Αθλήματα σκι ποδοσφαίρου από 1:30 μ.μ.
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κάτω των 21
14 ώρες Αγγλία κατά Ελβετίας

CRICKET BT Game 1 από 1:45 μ.μ.
1er test, J5 Δυτικές Ινδίες εναντίον Σρι Λάνκα

Golf Sky Sports Golf, από τις 2.15μμ έως τα μεσάνυχτα
Τέξας WGC – Παιχνίδι τουρνουά πρωταθλήματος

Ποδηλασία Eurosport 1, 2:15 μ.μ. -4: 45 μ.μ.
Φάση 4 Εκδρομή στην Καταλονία

Ποδόσφαιρο Sky Football Ποδόσφαιρο κόκκινο κουμπί
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Βουλγαρία κατά Ελβετίας
19:45 Ανδόρα κατά Αλβανίας
19:45 Ουγγαρία κατά Πολωνίας
19:45 Μολδαβία εναντίον Νήσοι Φερόες
19:45 Ισπανία / Ελλάδα
19:45 Σουηδία κατά Γεωργίας

Soccer Ski Sports Football από τις 4:55 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Ισραήλ – Δανία
19:45 Ιταλία στη Βόρεια Ιρλανδία

CYCLING Eurosport 1, 5:30 μ.μ. έως 7 μ.μ.
Αγώνας Γυναικών Μπριζ-ντε Παν

Soccer Sky Sports Premier League από τις 7.40 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Γερμανία / Ισλανδία

Κύριο γεγονός για σκι ποδοσφαίρου από τις 7 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Σκωτία κατά Αυστρίας

SOCCER Virgin Media Two Nights από τις 7 μ.μ.
UTV από τις 7:15 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Αγγλία – Σαν Μαρίνο

Cricket PD Sport 2 από τις 9:30 μ.μ.
3e μια μέρα Νέα Ζηλανδία κατά Μπαγκλαντές

Soccer BBC 2, 10:30 μ.μ. έως 11:10 μ.μ.
Πόντοι οχυρά Ιταλία στη Βόρεια Ιρλανδία

SOCCER Virgin Media Two, D22m και 23m
UTV, 22.45-23.55
Πόντοι οχυρά Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο

Παρασκευή (26 Άρης)

NBA Sky Sports Mix από τις 2 μ.μ.
ο 76ers க்கர் Λέικερς

Cricket Sky Sports Cricket από τις 7:30 μ.μ.
2ème την ημέρα Ινδία κατά Αγγλίας

F1 Sky Sports F1 από τις 11πμ.
Εκπαίδευση Γκραν Πρι Μπαχρέιν

POOL Premier Game 1, 12-17, 18-23
Μίλτον Κινς Πρωτάθλημα πρωταθλήματος

Snooker ITV 4, 12.45-16, 18.45-22.30
Νιούπορτ Touring Championship

Golf Sky Sports Golf, από τις 2.15μμ έως τα μεσάνυχτα
Τέξας WGC – Παιχνίδι τουρνουά πρωταθλήματος

Ποδηλασία Eurosport 1, 2:15 μ.μ. -4: 45 μ.μ.
Βήμα 5 Εκδρομή στην Καταλονία

READ  Κύπρος: Πρακτικές πληροφορίες

Στάδιο σκι Rugby League από τις 5.30μμ.
18 ώρες .00 SL: Η St Helens αντιτίθεται στους Salford Red Devils
20:15 Le Centurions εναντίον Wigan Warriors

Πυγμαχία PD Sport 1 από τις 7 μ.μ.
Λονδίνο Achim Ennis-Brown Sam Maxwell

Rugby BT Sport 2 από τις 19:00.
19:45 EP: Clochester εναντίον Exeter Chiefs

SOCCER RTE 2 από τις 7:30 μ.μ.
Τμήμα πτήσης Premier League
19:45 Γουότερφορντ εναντίον Σλίγκο Ρόβερς

Soccer Ski Sports Football από τις 7:30 μ.μ.
19:45 L1: Η Oxford United εναντίον του Λίνκολν Σίτι

NBA Sky Sports Mix από τις 11:30 μ.μ.
Μιλγουόκι Celtics @ Bucks

Σάββατο (27 Άρης)

Soccer Sports Sports Football από τις 11:30 π.μ.
Δώδεκα L2: Forest Green Rovers 12:00 Μπόλτον Γουάντερς

Soccer BBC 1, μεσημέρι έως 12:30 μ.μ.
Προεπισκοπήσεις Εστίαση στο ποδόσφαιρο

F1 Sky Sports F1 από τις 11:45 μ.μ.
Κατάρτιση και προσόντα Γκραν Πρι Μπαχρέιν

Golf Ski Sports Golf, 12 ώρες 30-22 ώρες
Τέξας WGC – Παιχνίδι τουρνουά πρωταθλήματος

UTV Horse Race, 13.25-16
Doncaster, Kempton Park και Newbury

Rugby BT Sport 1 από τη 1:30 μ.μ.
14 ώρες EP: Ο Μπρίστολ Πιρς αντιτίθεται στους Χάρλεν
16 μ 30 Σφήκες – Βρώμικοι καρχαρίες

13:40 Πρώτο RUGBY eir Sport 1
Premier Sports 1 από 1 μ.μ.
13:45 Pro 14: Γλασκώβη εναντίον Benaton

Παιχνίδι SOCCER Virgin Media από 1.50
Κόκκινο κουμπί Sky Sports Football
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
14 ώρες Ρωσία στη Σλοβενία
17 μ.μ. Νορβηγία κατά Τουρκίας

Ποδόσφαιρο Sky Soccer Ποδόσφαιρο κόκκινο κουμπί
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
14 ώρες Μαυροβούνιο κατά Γιβραλτάρ
17 μ.μ. Λευκορωσία κατά Τσεχίας
17 μ.μ. Κροατία κατά Κύπρου
19:45 Σλοβακία
Μάλτα

Ποδηλασία Eurosport 1, 14.15-16
Βήμα 6 Εκδρομή στην Καταλονία

Στάδιο σκι Rugby League από τις 2:30 μ.μ.
15 ώρες SL: Το Wakefield βρίσκεται ενάντια στον Trinity Leeds Rhinoceros
17:15 Catalan Dragons εναντίον Hull K.R.

16.20 έως RUGBY TG4
Premier Sports 1 από τις 4 μ.μ.
Παιχνίδια eir 1 έως 4 μ.μ.
Τελικό Pro14
17 μ.μ. Λίνστερ εναντίον Μάνστερ

Soccer Sports Sports Football από τις 17:00
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Ολλανδία / Λετονία
19:45 Τσεχική Δημοκρατία / Βέλγιο

Boxing Sky Box Office από τις 6 μ.μ.
Γιβραλτάρ Ο Ted Cheeseman αντιτίθεται στον James Metcalfe
Κρις Κονγκό εναντίον Μάικλ Μακίνσον
Fabio Wardley εναντίον Eric Molina
Tillion White του Alexander Bowetkin

Παιχνίδι Soccer Virgin Media από τις 19:00.
Κόκκινο κουμπί Sky Sports Football
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Σερβία κατά Πορτογαλίας

Πυγμαχία PD Sport 1 από τις 7 μ.μ.
Λονδίνο Ο Willie Hutchinson αντιτίθεται στον Lenox Clark

SOCCER RTE 2 από τις 7:00 μ.μ.
Κύριο γεγονός Sky Sports από τις 7:30 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Δημοκρατία της Ιρλανδίας κατά Λουξεμβούργου

READ  Κύπρος - Ο Ερντογάν ζητά διάλογο με βάση "δύο ξεχωριστά κράτη"

Soccer Sky Sports Premier League από τις 19.55
Διεθνές
20:00 Ουαλία κατά Μεξικού

Κυριακή (28 Άρης)

CRICKET BT Sport 1 έως 0,30
1er T20 Νέα Ζηλανδία κατά Μπαγκλαντές

Στάδιο σκι NBA από τις 2 μ.μ.
Νέα Ορλεάνη Mavericks @ Πελεκάνοι

UFC BT Sport 2 από τις 3 μ.μ.
Λας Βέγκας Stipe Myosic στο Francis Nagano

Cricket Sky Sports Cricket από τις 8:30 μ.μ.
3e μια μέρα Ινδία κατά Αγγλίας

RUGBY LEAGUE Ski Stadium Arena από το μεσημέρι
12:30 SL: Hull FC εναντίον Hutsfield Giants
14:45 Οι Castleford Tigers αντιτίθενται στους Γουόλινγκτον Λύκους

Ποδηλασία Eurosport 1, 13.20-16.15
Ένας αγώνας ημέρας Kant-Weveljem

Παιχνίδι SOCCER Virgin Media από 1.50
Sky Sports Football από τη 1:15 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
14 ώρες Καζακστάν κατά Γαλλίας

1,55 έως RUGBY eir Sport 1
Premier Sports 1 από τη 1:30 μ.μ.
14 ώρες Pro 14: Dragons εναντίον Εδιμβούργου

Rugby BT Sport 1 από τις 2 μ.μ.
15 ώρες EP: In Leicester v Newcastle

Παιχνίδια SOCCER BT 3μμ έως 2μμ.
Σούπερ πρωτάθλημα γυναικών
14 30 Τσέλσι – Άστον Βίλα

Ιπποδρομίες TG4, 14-17.55
Λίμερικ και Νας

F1 Sky Sports F1 από τις 2:30 μ.μ.
Ζακίρ Γκραν Πρι Μπαχρέιν

Golf Sky Sports Golf, 3μμ έως τα μεσάνυχτα
Τέξας WGC – Παιχνίδι τουρνουά πρωταθλήματος

SOCCER UTV από τις 16.10
Παιχνίδι Virgin Media από τις 4.30μμ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Αλβανία στο Ηνωμένο Βασίλειο

Ποδόσφαιρο Sky Soccer Ποδόσφαιρο κόκκινο κουμπί
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Αρμενία στην Ισλανδία
17 μ.μ. Δανία και Μολδαβία
19:45 Αυστρία εναντίον Νήσοι Φερόες
19:45 Βουλγαρία κατά Ιταλίας
19:45 Κοσσυφοπέδιο και Σουηδία
19:45 Βόρεια Μακεδονία στο Λιχτενστάιν
19:45 Πολωνία εναντίον Ανδόρα
19:45 Σαν Μαρίνο εναντίον Ουγγαρίας
19:45 Ελβετία κατά Λιθουανίας
19:45 Ουκρανία κατά Φινλανδίας

SOCCER Sky Sports Premier League
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
17 μ.μ. Γεωργία κατά Ισπανίας
19:45 Ρουμανία / Γερμανία

Soccer Sports Sports Football από τις 17:00
Διεθνές
17: 5 Βόρεια Ιρλανδία κατά ΗΠΑ

MOTOGP BT Sport 2 από τις 5.30μμ.
Λόκεϊλ Γκραν Πρι Κατάρ

Στάδιο σκι NBA από τις 6 μ.μ.
Κάρλοτα Soleils Hornets

Παιχνίδι Soccer Virgin Media από τις 7:30 μ.μ.
Κύριο γεγονός Sky Sports από τις 7:30 μ.μ.
Προκριματικό Παγκόσμιο Κύπελλο
19:45 Ισραήλ στη Σκωτία

Soccer Ski Sports Football από τις 7:30 μ.μ.
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κάτω των 21
20:00 Πορτογαλία κατά Αγγλίας

SOCCER UTV, de 22h30 και 23h40
Πόντοι οχυρά Διεθνείς διαγωνισμοί

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close