άθλημα

Champions League: Η πραγματική “έσωσε” μια νέα υπόθεση! – Όλοι οι στόχοι και τα σκορ – Newsbomb – Νέα

Ο Ρεάλ Μαδρίτης βρέθηκε να χάνει με 2-0 από Γκλάντμπαχ αλλά κατάφερε να ισοσταθμίσει τα τελευταία λεπτά και πήρε το πρώτο του σημείο στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Οι Madrilenians μετά τη νίκη το κλασσικός Σε αυτήν Βαρκελώνη έδειξε ξανά την εικόνα … Σαχτάρ και πληρώστε σχεδόν! Τέλος, κατάφεραν να ξεφύγουν από την ήττα, σημειώνοντας δύο γκολ από το 87ο λεπτό και μετά …

Το “2 σε 2” έκανε, πάνω από την Μπάγερν νωρίτερα, Και τα δυο Λίβερπουλ, καθώς και η Πόλη του Μάντσεστερ στην ομάδα του ολυμπιακός.

Λεπτομερείς επισημάνσεις των αγώνων της Τρίτης (27/10)

ΠΡΩΤΗ ΟΜΑΔΑ

Lokomotiv-Bayern Μόναχο 1-2 (70 ‘ Mirantsuk /13 ‘ Γκορέτσκα, 79 ‘ Χημεία)

Ατλέτικο Μαδρίτης-Σάλτσμπουργκ 3-2 (29 ‘ Τζιορέντε, 52 ’85’ Φέλιξ / 40 ‘ Sobozlay, 47 ‘ Μπερίσα)

ΟΜΑΔΑ Β

Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ίντερ 0-0

Γκλάντμπαχ-Ρεάλ Μαδρίτης 2-2 (33 “, 58” Θουράμ / 87 ‘ Benzema, 90 + 3 ‘ Καζέιρο)