άθλημα

Third National: Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (01/11)

Δείτε πώς διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα των αγώνων του Third National.

Ο Τρίτος Εθνικός είχε δράση σε επτά ομάδες σήμερα, καθώς οι αγώνες στις τρεις πρώτες ομάδες αναβλήθηκαν.

Στις 4ο συγκρότημα, ο Διαγόρας Στεφανοβικίου παρέμεινε στο 1-1 με τη Νέα Αρτάκη, ενώ ο Ηρακλής Ψαχνών επικράτησε με 2-0 έναντι του Φωκίκου. Σε 5ο ομάδα, ο Αχέροντας Καναλακίου νίκησε την Κέρκυρα fc 5-0 και ο ΠΑΣ Πρέβεζας νίκησε την Αναγεννήση Άρτα 1-0.

Στις 6ο συγκρότημα, ο Πανιώνιος νίκησε τον Χαραβγιάκο 2-1 στον τελικό, ενώ η Ηλιούπολη υπερίσχυσε 2-1 έναντι της ΑΕ Μυκόνου. Στο 7ο γκρουπ, η Κηφισιά συνέχισε τη νικηφόρα πορεία της, καθώς υπερέβη το 1-0 έναντι του Παγκυαθητικού και ο ΠΑΟ Ρουφ πήρε τα “τρία σημεία” στη Νέα Επίδαυρο, με 3-1 επί του Φοίνικα.

Στις 8ο Το γκρουπ, ο Ακράτιτος και ο Αστέρας Βάρης παρέμειναν στο 1-1, ενώ η Μικρά Ασία νίκησε τον ΑΟ Καράβα 1-0. Στις 9ο γκρουπ, ο Παναγιάλιος υπερίσχυσε 2-1 επί της Πάτρας Καταιγίδα μακριά από το σπίτι και ο Ναυπακιάκος Αστέρας νίκησε τον Παλλιξουριάκο 2-0.

Τέλος, στις 10ο Η βροχή των στόχων συνεχίστηκε, με την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ νίκησε την τοπική ομάδα με 3-2 στον Άγιο Νικόλαο, ενώ ο Πλατανιάς πήρε το πρώτο του σημείο, καθώς ήταν ισοπαλία 1-1 με τον ΑΟ Νταμάστα.

Λεπτομερή αποτελέσματα:

4ο γκρουπ (4ος αγώνας)
Ηρακλής Ψαχνών-Φωκικός 2-0
ΑΟ Υπάτου-Θησάς Αγριάς 1-1
Διαγόρας Στεφανοβικίου-Νέα Αρτάκη 1-1
ΑΠΟ Atalanti-GS Almyros post.
Δήμητρα Ευξενούπολης-Αμβρύσας Διστόμου μετά.
Διάλειμμα: Οπόντιος Μαρτίνου

5η ομάδα (3ος αγώνας)
Αστέρας Καλιράχης-Παναγρινιάκος 1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αναγεννήσι Άρτα 1-0
Acheron Kanalakiou-Corfu fc 5-0
Αμβρακικός Λούτρου-Τυλικράτης 0-2
ΑΕ Λευκίμμης-PAS Storm 3-2
Ο κατσίκας καταιγίδα-ΟΦΑΜ αναβλήθηκε.
Α.Ε. Μεσολογγίου-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας μετά.

READ  ΑΕΚ: Θέλει πέντε ισχυρούς αποκλεισμούς για να μπει στο ισχυρότερο των πλέι-οφ της Europa League Europa League & AEK

6η ομάδα (3ος αγώνας)
Μάρκο-Πανναξιάκος 0-2
Ηλιούπολη-ΑΕ Μύκονος 2-1
Πανιώνιος-Χαραβιάκος 2-1
Αήττητο Spata-Progressive 0-4
ΑΕ Μοσχάτου-Φωστήρας 0-1
Διάλειμμα: Εθνικό

7ο γκρουπ (4ος αγώνας)
Άγιος Ιερόθεος-Πανανουπλιάκος 0-0
Άρης Σκάλας-Ερμιονίδα 2-2
Μολαϊκός-Ατρόμητος Χιλιομόδιο 1-1
Φοίνικας Νέα Επίδαυρος-ΠΑΟ Ρούφ 1-3
Κηφισιά-Παγγυθεατικός 1-0
Κορωνίδα Κοιλάδα-Ερμής Μελιγούς 0-0
Διάλειμμα: Panarkadikos

8ο γκρουπ (4ος αγώνας)
Akratitos-Asteras Varis 1-1
Μικρά Ασία Chios-AO Karava 1-0
Η Panelefsiniakos-Rafina Storm αναβλήθηκε.
AO Pyliou Kos-AIDES Pythagoras post.
Aetos Loutron-Aias Salamina (2/11, 15:00)
ΑΠΟ Κερατσίνι-Αιολικό (2/11, 15:00)

9ο γκρουπ (4ος αγώνας)
Πάτρα Storm-Panagialios 1-2
APS Ζάκυνθος-Aias Γαστούνης 1-1
Ναυπακιάκος Αστέρας-Παλλιξουριάκος 2-0
Diagoras Vrachneikon-AO Τσιλιβί 4-0
ΠΑΟ Βαρδάς-Αχαϊκή 0-0
Η ΑΟ Διαβολίτσιο-Εθνικός Σκουλικάντου αναβλήθηκε.
Διάλειμμα: Pamisos

10ο γκρουπ (4ος αγώνας)
Almyros Gaziou-Yukhtas 1-1
Άγιος Νικόλαος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολη 4-1
Αστέρας Ρέθυμνο-Πόρος 1-1
Πλατανιάς-ΑΟ Δαμάστας 1-1
Άρης Σούδας-Ρέθυμνακος 2-1
Αναγέννηση της Ιεράπετρας – Ηρόδοτου 1-1
Άρης Ρέθυμνου-Ατσαλένιος 1-3 (31/10)

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button
Close
Close